KÖP LOTTER TILL BINGOLOTTOS UPPESITTARKVÄLL
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IBK Lund
Mångfald - Glädje - Utveckling - Kompisanda
P 2006-2007 Lund

Ledare för P06/07L
Eskil Swahn, tränare
eskil.swahn@gmail.com
070-9905826


Jesper Wallentin, tränare

jesper.wallentin@sljus.lu.se

070-559 39 49


Joel Malmkvist, lagledare

joel.malmkvist@gmail.com
070-840 75 84

Sara Esseborn, kioskansvarig

sara.esseborn@gmail.com

073-098 50 10


Staffan Släger, tränare

stsl1968@gmail.com
070-791 88 07


Ulf Westman, tränare

h.ulf.westman@gmail.com
070-888 87 11


Verena Wallentin, hemsidesansvarig

Vwallentin@yahoo.com

073-078 29 70

 
KÖP DINA BINGOLOTTER TILL UPPESITTARKVÄLLEN HÄR
GULDPARTNERS
SILVERPARTNERS
BRONSPARTNERS
MINIPARTNERS
Kommande livesändningar
Highlights