KÖP DITT GULDKORT - SE ALLA SENIORMATCHER LIVE
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IBK Lund
Mångfald - Glädje - Utveckling - Kompisanda
F 2010-2011 Sandby

Matcher
SEPTEMBER 2023
 
05
18:45
tis
18:45    
Burlövshallen
 
Åkarp - Åkarp  -      
 
19
18:45
tis
18:45    
Burlövshallen
 
Åkarp - IBK Lund F09-11  -      
22
19:00
fre
19:00    
Killlebäckshallen S Sandby
 
IBK Lund F09-11 - IBK Lund F12  -      
 
26
19:30
tis
19:30    
Nyvångshallen Dalby
IBK Lund F09-11 - IBK Lund P11 Dalby   -      
OKTOBER 2023
 
08
12:15
sön
12:15    
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F08/09 - IBK Lund F10/11 Grön1  -  5  
 
14
09:00
lör
09:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund F10/11 Grön - Hjärnarps IBK F08-102  -  1  
14
10:30
lör
10:30    
Lerbäckshallen A
IBK Lund F10-11 Svart - Malmhaug IBF F10/111  -  3  
 
21
15:15
lör
15:15    
Tolvåkershallen A
Hofterups IBF F10/11 - IBK Lund F10-11 Svart2  -  1  
22
13:00
sön
13:00    
Killebäckshallen
IBK Lund F10/11 Grön - Åstorp/Kvidinge IBS F08/096  -  1  
 
25
19:00
ons
19:00    
Vanløsehallen 1
Vanlöse Floorball - IBK Lund F10/11 Grön1  -  4  
29
13:00
sön
13:00    
Killebäckshallen
IBK Lund F10-11 Svart - Lomma FBC F10/122  -  2  
NOVEMBER 2023
 
11
14:00
lör
14:00    
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK F08/09 - IBK Lund F10/11 Grön0  -  7  
 
18
13:00
lör
13:00    
Toftanäs Sporthall
Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F10/11 Grön1  -  8  
 
25
14:00
lör
14:00    
Killebäckshallen
IBK Lund F10-11 Svart - Malmö FBC F10/11-16  -  3  
26
10:30
sön
10:30    
Dalslunds Idrottshall
Åkarps IBK F10/11 - IBK Lund F10-11 Svart9  -  5  
DECEMBER 2023
 
02
14:45
lör
14:45    
Gantoftahallen
Gantofta IBK F09 - IBK Lund F10/11 Grön3  -  2  
 
08
19:30
fre
19:30    
Killebäckshallen
IBK Lund F10/11 Grön - IBK Landskrona F09/106  -  0  
09
12:30
lör
12:30    
Killebäckshallen
IBK Lund F10-11 Svart - IK Stanstad F10/117  -  1  
 
16
12:30
lör
12:30    
Killebäckshallen
IBK Lund F10/11 Dalby - IBK Lund F10-11 Svart0  -  7  
17
14:00
sön
14:00    
Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS F08/09 - IBK Lund F10/11 Grön1  -  4  
 
19
20:00
tis
20:00    
Bråhögshallen
IK Stanstad F08-09 - IBK Lund F10/11 Grön2  -  5  
JANUARI 2024
 
20
11:00
lör
11:00    
Söndrebaljshallen
Hjärnarps IBK F08-10 - IBK Lund F10/11 Grön2  -  6  
21
17:00
sön
17:00    
Killebäckshallen
IBK Lund F10-11 Svart - Åkarps IBK F10/113  -  4  
 
26
19:30
fre
19:30    
Killebäckshallen
IBK Lund F10-11 Svart - Hofterups IBF F10/111  -  4  
28
12:45
sön
12:45    
Killebäckshallen
IBK Lund F10/11 Grön - Vanlöse Floorball F08.102  -  1  
 
31
19:00
ons
19:00    
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F10/11 - IBK Lund F10-11 Svart2  -  3  
FEBRUARI 2024
 
03
14:00
lör
14:00    
Slättängshallen
Lomma FBC F10/12 - IBK Lund F10-11 Svart1  -  0  
 
09
19:30
fre
19:30    
Killebäckshallen
IBK Lund F10/11 Grön - Gårdarike IBK F08/097  -  0  
11
19:00
sön
19:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund F10/11 Grön - Malmö FBC F09-105  -  2  
 
15
18:45
tor
18:45    
Vipeholmshallen
IBK Lund F10/11 Grön - Malmhaug IBF F08/090  -  2  
MARS 2024
 
01
19:30
fre
19:30    
Killebäckshallen
IBK Lund F10-11 Svart - Bjärreds IBK F09/10  -      
03
sön
00:00    
Brogårdaskolan
Urdraget lag (vv-84) - IBK Lund F10/11 Grön  -      
 
07
19:00
tor
19:00    
Stadions Sporthall
Malmö FBC F10/11-1 - IBK Lund F10-11 Svart  -      
09
13:30
lör
13:30    
Bråhögshallen
IK Stanstad F10/11 - IBK Lund F10-11 Svart  -      
10
14:00
sön
14:00    
Killebäckshallen
IBK Lund F10/11 Grön - Gantofta IBK F09  -      
 
13
20:00
ons
20:00    
Borstahusens Idrottshall
IBK Landskrona F09/10 - IBK Lund F10/11 Grön  -      
17
09:30
sön
09:30    
Lerbäckshallen A
IBK Lund F10/11 Grön - IK Stanstad F08-09  -      
17
11:00
sön
11:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund F10-11 Svart - IBK Lund F10/11 Dalby  -      
 
NYHET: ÅTERUPPSTART AV UNGDOMSMOTION
KÖP BILJETTER HÄR
GULDPARTNERS
SILVERPARTNERS
BRONSPARTNERS
MINIPARTNERS
VÄRDEGRUNDSPARTNER
BILDBESTÄLLNINGAR FRÅN FOTOGRAFERING