KÖP DITT GULDKORT - SE ALLA SENIORMATCHER LIVE
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IBK Lund
Mångfald - Glädje - Utveckling - Kompisanda
P 2010 Lund

Matcher
JULI 2023
 
31
09:00
mån
09:00    
Ängelholm
 
IBK Lund - Ängelholm outdoor  -      
AUGUSTI 2023
 
01
08:00
tis
08:00    
Bollhuset A
 
- IBK Lund  -      
02
08:00
ons
08:00    
Bollhuset A
 
- IBK Lund  -      
 
11
16:00
fre
16:00    
Novas Parkering
IBK Lund - Nova Open  -      
12
08:00
lör
08:00    
Bollhuset A
nova - IBK Lund  -      
SEPTEMBER 2023
 
03
17:00
sön
17:00    
slättängshallen
IBK Lund - Lomma  -      
 
17
08:00
sön
08:00    
Helsingborg Arena
IBK Lund - FCH CUP  -      
 
22
17:00
fre
17:00    
Victoriastadion
IBK Lund - Bjärreds IBK  -      
OKTOBER 2023
 
08
13:30
sön
13:30    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Grön - Lomma FBC P10/112  -  3  
08
14:00
sön
14:00    
Ljungbyheds Idrottshall
FBC Viljan P09 - IBK Lund P2010 Svart5  -  4  
 
14
12:30
lör
12:30    
Gyahallen
Höllvikens IBF P11/10 - IBK Lund P2010 Grön9  -  3  
15
15:00
sön
15:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Svart - Båstads GIF P10/113  -  2  
 
21
11:00
lör
11:00    
Höganäs Sportcenter B
Höganäs IBF P09-11 - IBK Lund P2010 Svart4  -  7  
21
15:00
lör
15:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Grön - IK Stanstad P10/113  -  1  
22
17:00
sön
17:00    
Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund4  -  1  
 
28
11:30
lör
11:30    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Grön - IBS Svedala P10/11-28  -  5  
28
13:00
lör
13:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Svart - Röke IBK P103  -  12
NOVEMBER 2023
 
10
18:00
fre
18:00    
Malmö Baltiska Hallen
Sverige - Tjeckien  -      
11
16:00
lör
16:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Grön - IBK Genarp PF10/111  -  4  
12
12:30
sön
12:30    
Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P11 - IBK Lund P2010 Svart11  -  3  
 
18
16:00
lör
16:00    
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF P10/11 - IBK Lund P2010 Grön6  -  4  
 
24
19:30
fre
19:30    
Killebäckshallen
IBK Lund P2010 Svart - Hofterups IBF P108  -  7  
26
12:00
sön
12:00    
Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P10 - IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund6  -  5  
26
14:00
sön
14:00    
Vipeholmshallen
IBK Lund P2010 Svart - FBC Viljan P094  -  6  
DECEMBER 2023
 
03
13:30
sön
13:30    
Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK PF10 - IBK Lund P2010 Grön3  -  4  
03
14:00
sön
14:00    
Strandängsskolan
Båstads GIF P10/11 - IBK Lund P2010 Svart4  -  3  
 
09
12:30
lör
12:30    
Ängelholms idrottshall
FBC Engelholm - IBK Lund  -      
10
13:30
sön
13:30    
Västervånghallen
FBC Ystad P10-11 - IBK Lund P2010 Grön0  -  10
10
14:30
sön
14:30    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Svart - Höganäs IBF P09-115  -  1  
 
16
10:30
lör
10:30    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund - Munka-Ljungby IBK P103  -  3  
17
13:00
sön
13:00    
Qpoolen
Röke IBK P10 - IBK Lund P2010 Svart6  -  6  
JANUARI 2024
 
04
11:00
tor
11:00    
övrig
 
IBK Lund -   -      
05
07:00
fre
07:00    
Bollhuset A
 
IBK Lund -   -      
06
05:00
lör
05:00    
övrig
 
IBK Lund -   -      
 
13
10:15
lör
10:15    
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11 - IBK Lund P2010 Grön3  -  1  
14
12:30
sön
12:30    
Vipeholmshallen
IBK Lund P2010 Svart - FBC Engelholm P113  -  5  
 
20
12:00
lör
12:00    
Vipeholmshallen
IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund - Höllvikens IBF P10-112  -  1  
20
13:30
lör
13:30    
Vipeholmshallen
IBK Lund P2010 Grön - Höllvikens IBF P11/104  -  3  
 
23
18:15
tis
18:15    
Tolvåkershallen B
Hofterups IBF P10 - IBK Lund P2010 Svart5  -  9  
27
16:15
lör
16:15    
Bråhögshallen
IK Stanstad P10/11 - IBK Lund P2010 Grön3  -  5  
28
14:00
sön
14:00    
Ljungbyheds Idrottshall
FBC Viljan P09 - IBK Lund P2010 Svart5  -  2  
FEBRUARI 2024
 
03
16:45
lör
16:45    
Nyvångsskolan
IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund - Bjärreds IBK P103  -  2  
04
10:00
sön
10:00    
Svedala Sporthall
IBS Svedala P10/11-2 - IBK Lund P2010 Grön3  -  4  
04
11:30
sön
11:30    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Svart - Båstads GIF P10/116  -  6  
 
10
14:30
lör
14:30    
Höganäs Sportcenter B
Höganäs IBF P09-11 - IBK Lund P2010 Svart5  -  5  
11
10:00
sön
10:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Grön - Malmhaug IBF P10/114  -  5  
11
10:00
sön
10:00    
Aggarpshallen
IBS Svedala P10/11 - IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund4  -  10
 
16
18:30
fre
18:30    
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11 - IBK Lund P2010 Grön6  -  4  
MARS 2024
 
02
10:00
lör
10:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Grön - Skurups IBK PF100  -  3  
03
13:00
sön
13:00    
Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P11 - IBK Lund P2010 Svart  -      
03
15:30
sön
15:30    
Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund  -      
 
06
19:45
ons
19:45    
Vipeholmshallen
IBK Lund P2010 Svart - Röke IBK P10  -      
09
13:00
lör
13:00    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Grön - FBC Ystad P10-11  -      
10
14:30
sön
14:30    
Vipeholmshallen
IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund - FC Helsingborg P10  -      
 
16
10:45
lör
10:45    
Halörhallen
Höllvikens IBF P10-11 - IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund  -      
17
15:45
sön
15:45    
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010 Svart - Hofterups IBF P10  -      
 
NYHET: ÅTERUPPSTART AV UNGDOMSMOTION
KÖP BILJETTER HÄR
GULDPARTNERS
SILVERPARTNERS
BRONSPARTNERS
MINIPARTNERS
VÄRDEGRUNDSPARTNER
BILDBESTÄLLNINGAR FRÅN FOTOGRAFERING